دانلود رایگان نرم افزار,بازی,انیمیشن,مستند|ویوا دانلود

دانلود مقاله بررسي و تحليل عوامل ورشكستگي شركت‌هاي تجاري مطابق با قانون تجارت ايران

چكيده

اقتصاد شبكه وسيعي از فعاليت انساني براي حفظ زندگي انسانها است. زندگي اقتصادي جامعه، از ساير وجوه زندگي اجتماعي جدا نيست؛ از اين رو نمي‌توان بدون توجه به عوامل اجتماعي ديگر، وضع اقتصاد جامعه را دريافت و تحولات آن را پيش‌بيني كرد. تكامل اقتصادي مي‌تواند باعث خلق عامل‌هاي جديد و بازسازي جامعه گرديده و سبب رشد و شكوفايي جامعه از تمام ابعاد فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي گردد.

ورشكستگي شركت‌ها ناشي از عدم توجه مديران به عوامل اجتماعي، تحولات اقتصادي و توسعه اقتصادي است. توسعه اقتصادي موثر، اصل اقتصاد بازار آزاد و سياست برنامه‌ريزي يا اقتصاد سنجيده را مي‌طلبد اولين مورد داد و ستد يا معاملاتي است كه براساس اصل ميزان عرضه و تقاضا صورت مي‌گيرد و دومين مورد، داد و ستدي است كه با مداخله مستقيم دولت و برنامه‌ريزي و سياست‌گذاري دولت‌مردان تنظيم و اجرا مي‌گردد، قابل ذكر است نقش مديريت و نيروي انساني در فعاليت‌هاي اقتصادي و اجتماعي نقش به سزايي در شركت‌هاي تجاري دارد. عوامل خدماتي، مديريت و بوروكراسي (بوروكراسي در حد اعتدال) روز به روز در عرصه توسعه، اهميت بيشتري پيدا مي‌كند.

 

واژگان كليدي: ورشكستگي ـ شركت‌هاي تجاري ـ انحلال

 

مقدمه و هدف

پيش‌بيني آينده از اصلي‌ترين دغدغه‌هاي انسان در طول تاريخ بوده با پيشرفت علم و فناوري، انسان‌هاي امروزي با استفاده از توانايي علمي درصدد پيش‌بيني آينده برآمده و با آينده‌نگري و کشف ويژگي‌هاي مختص آن، امکان برنامه‌ريزي براي آينده و تصميم‌گيري براي سال‌هاي آتي را فراهم نموده‌اند.

بحران‌هاي مالي در سال‌هاي اخير، بيشتر از هر برهه‌ي زماني بوده و در دو دهه اخير ارقام و اعداد اقتصادي نشان‌دهنده افزايش بي‌سابقه ميزان ورشکستگي‌ها است. وجود بحران‌هاي مالي در يک کشور شاخص اقتصادي مهمي است که توجه عموم مردم را به خود جلب مي‌کند. همچنين، به دليل اين که برآورد هزينه‌هاي مالي ناشي از ورشکستگي بسيار زياد است؛ لذا قدرت پيش‌بيني بحران مالي و جلوگيري از وقوع آن از اهميت اساسي برخوردار است و از تخصيص نامناسب منابع کمياب اقتصاد جلوگيري مي‌کند.

هزاران نفر در سراسر دنيا اقدام به سرمايه‌گذاري در سهام شركت‌ها نموده‌اند شدت گرفتن رقابت باعث شده كه بسياري از شركت‌ها ورشكسته شده و از گردونه رقابت خارج شوند، اين امر به ويژه موجبات نگراني صاحبان سرمايه را فراهم آورد. در کشورهاي پيشرفته صنعتي، پژوهش‌هاي بسياري در مورد چگونگي فرآيند سرمايه‌گذاري صورت گرفته است. يكي از مسائلي كه مي‌تواند به نحوه تصميم‌گيري سرمايه‌گذاري كمك كند، وجود ابزارها و الگوهاي مناسب براي ارزيابي شرايط مالي و وضعيت اقتصادي سازمان‌ها و شرکت‌ها مي‌باشد، زيرا تا زماني كه شخص نتواند ارزيابي دقيقي از مکان و موقعيت سرمايه‌گذاري موردنظر خود داشته باشد، گزينه وي بهينه نخواهد بود (نيکو مرام و همکاران، 1384).

 

مقاله به صورت ورد قابل ویرایش میباشد 

تعداد صفحات مقاله 13 صفحه می باشد 

فایل مقاله بعد از خرید قابل دانلود میباشد 


دانلود فایل

ادامه مطلب

آيين‌نامة فعاليت کارگزار معرف و متعهد خريد در بورس اوراق بهادار

تعاريف
مادة 1 اصطلاحات به كار رفته در اين آيين‌نامه به شرح زير است:
سازمان: سازمان كارگزاران بورس اوراق بهادار تهران است.
هیئت پذیرش: هیئت پذیرش اوراق بهادار است.
كارگزار: شركت كارگزاري عضو “سازمان” است.
عرضة اولية عام: عرضة‌ اوراق بهادار به عامة سرمايه‌گذاران براي اولين بار است كه مي‌تواند در بورس يا خارج از آن انجام شود.
عرضة اوليه در بورس: عرضة اوراق بهاداري است كه “عرضة‌ اولية عام” آن قبلاً خارج از بورس انجام شده، و براي اولين بار جهت معامله در بورس عرضه مي‌شود.
عرضة اوليه: اصطلاحي است كه “عرضة اولية عام” و “عرضة اوليه در بورس” هر دو را شامل مي‌شود.
کارگزار معرف: “کارگزاری” است که با مجوز “سازمان” براي پذيرش اوراق بهادار شركت‌هاي متقاضي پذيرش در بورس و “عرضة اولیة” اوراق بهادار آن‌ها اقدام مي‌نمايد.
تعهد خريد: تعهد خرید ماندة اوراق بهاداری است كه “عرضة اولية عام” آن در بورس انجام شده و تا پايان دورة عرضه، فروش نرفته است. منابع مالی لازم برای ایفای تعهد خرید از محل وجوه “کارگزار” یا سایر متقاضیان خرید خواهد بود. در صورتي‌كه “عرضة اولية عام” مربوط به افزايش سرمايه باشد، از عنوان “تعهد پذيره‌نويسي” به‌جاي “تعهد خريد” استفاده خواهد شد.
کارگزار متعهد خريد: “کارگزار معرفی” است که با مجوز “سازمان،” “تعهد خريد” را نيز انجام می‌دهد. در صورتي‌كه “عرضة اوليه” مربوط به افزايش سرمايه باشد، كارگزار متعهد خريد عنوان “كارگزار پذيره‌نويس” خواهد داشت.
سنديكاي خريد: مجموعه‌اي از “كارگزاران متعهد خريد” است كه مشتركاً مسؤوليت “تعهد خريد” را برعهده مي‌گيرند.
كارگزار مُقدم متعهد خريد: “كارگزار متعهد خريد” رابط سنديكاي خريد با “سازمان” است كه از طرف اعضاي سنديكا به‌عنوان كارگزار مُقدم به “سازمان” معرفي مي‌شود، و کلیة مسؤوليت‌ها را در قبال “سازمان” برعهده دارد.
اميدنامه: سندي است كه اهداف، نرخ بازدة مورد انتظار، شرايط و كلية ويژگي‌هاي مربوط به اوراق بهادار موضوع “عرضة اوليه” را شرح مي‌دهد، و تصويري از آيندة سرمايه‌گذاري براي تصميم‌گيري در اختيار سرمايه‌گذاران قرار مي‌دهد. اين سند قبل از انتشار عمومي بايد به تأييد “سازمان” برسد.
حداکثر مساعی: تعهد “كارگزار معرف” به‌‌تلاش براي فروش هرچه بيشتر اوراق بهادار به بهترين قيمت ممكن به عامة سرمايه‌گذاران است.

شرايط اعطاي مجوز
مادة 2 اعطای مجوز فعالیت “کارگزار معرف” به‌پیشنهاد دبیرکل و توسط هیئت‌مدیرة “سازمان” صورت می‌گیرد. متقاضی باید با تکمیل فرم‌هاي طراحی‌شده توسط “سازمان،” تقاضاي خود را ارائه دهد.
مادة 3 “کارگزار معرف” موظف است برای انجام امور مربوط به معرفی اوراق بهادار شرکت‌ها به‌منظور پذیرش و “عرضة اولیه،” بخش مطالعاتي و اجرايي جداگانه‌ای در شرکت کارگزاری خود فراهم آورد.

 

فرمت این مقاله به صورت Word و با قابلیت ویرایش میباشد

تعداد صفحات این مقاله  11  صفحه

پس از پرداخت ، میتوانید مقاله را به صورت انلاین دانلود کنید

 

 

 


دانلود فایل

ادامه مطلب

کتاب Nuclear Medicine زبان اصلی

کتاب Nuclear Medicine زبان اصلی

کتاب Nuclear Medicine زبان اصلی

PRACTICAL PHYSICS,
ARTIFACTS, AND PITFALLS

کتابی بسیار عالی در زمینه فیزیک سیستم های پزشکی هسته ای

حجم فایل: 23 مگابایت


دانلود فایل

ادامه مطلب

پایان نامه سیستم خنک سازی توربین

پایان نامه سیستم خنک سازی توربین

انتخاب يك سيستم خنك سازي توربين گازي Boris Glezer

راه حل هاي توربين بهينه سازي شده, سان ديگو, كاليفرنيا, U.S.A

اين فصل عمدتاً روي موضوعات انتقال جرم و حرارت تمركز مي يابد چون آنها براي خنك سازي مولفه هاي دستگاه توربين بكار مي روند و انتظار مي رود كه خواننده با اصول مربوطه در اين رشته ها آشنايي داشته باشد. تعدادي از كتابهاي فوق العاده (1-7) در بررسي اين اصول توصيه مي شوند كه شامل Streeter، ديناميك ها يا متغيرهاي سيال Eckert و Drake، تجزيه و تحليل انتقال جرم و حرارت، Incropera و Dewitt، اصول انتقال حرارت و جرم, Rohsenow و Hartnett، كتاب دستي انتقال حرارت, Kays، انتقال جرم و حرارت همرفتي, Schliching، تئوري لايه مرزي، و Shapiro، ديناميك ها و ترموديناميك هاي جريان سيال تراكم پذير

وقتي يك منبع جامع اطلاعات موجود باشد. مولف اين فصل خواننده را به چنين منبعي ارجاع ميدهد؛ با اين وجود وقتي داده ها در صفحات يا مقالات گوناگون پخش شده باشند, مولف سعي مي كند كه اين داده ها را در اين فصل بطور خلاصه بيان نمايد.

 

تعداد صفحات 91 word

 

فهرست مطالب

تکنیک های خنک سازی استفاده شده متداول
تاثیر خنک سازی
مشکلات خنک سازی
ترکیب پوشش های حصار حرارتی و خنک سازی
فرایند بهبود خنک سازی ایرفویل
تعریف پارامترهای شباهت انتقال جرم و حرارت اصلی
کنش متقابل انتقال جرم – حرارت در لایه مرزی ایرفویل
نقش تشابه در رقابت تجربی حرارت ایرفویل توربین و انتقال جرم
موضوعات انتقال حرارت گذرا و پایدار در بخش داغ موتور
دمای فلز و تاثیر آن روی عمر اجزای توربین
موضوعات مربوط به تغییرمکان های دمایی گذرای روتوربه استاتوروکنترل فاصله نوک آزاد
خنک سازی نازل توربین
تقابل با محفظه احتراق
انتقال حرارت پره
-خمیدگی
-تاثیرات ناهمواری
-اغتشاش
خنک سازی فیلم پره
-نسبت دمش
-انحنای سطح
-گرادیان فشار
-آشفتگی جریان اصلی
-شیارهای خنک سازی فیلم
-تجمع فیلم
-تاثیر تزریق هوای خنک سازی فیلم روی انتقال حرارت سطح
موضوعات خنک سازی دیواره نهایی
خنک سازی تیغه توربین
تاثیرات سه بعدی و دورانی روی انتقال حرارت تیغه
-نیروهای دورانی
-تاثیرات سه بعدی
پروفایل دمای گاز شعاعی
تاثیرات ناپیوستگی
تکنیک های خنک سازی درونی تیغه
-گذرگاه های درونی هموار
– تیرک ها/فین ها (نوارهای زاویه دار یا طولی)
-پین فین ها
-تاثیر جت
-جریان گردابی
-خنک سازی فیلم
موضوعات خنک سازی سکو و راس
خنک سازی ساختارهای روتور و استاتور
-منبع خنک سازی و سیستم های هوای ثانویه
بافر کردن مجموعه دیسک و روش های خنک سازی دیسک
خنک سازی ساختار حفاظتی نازل و جایگاه توربین
خنک سازی  محفظه احتراق
-تاثیر تحول طراحی  محفظه احتراق روی تکنیک های خنک سازی
خنک سازی تعریق
خنک سازی نشتی
همرفتی بخش پشتی افزوده
پوشش دهی حصار حرارتی
انتقال حرارت تجربی پیشرفته و معتبر سازی خنک سازی
ارزیابی انتقال حرارت بیرونی و تکنیک های معتبر سازی خنک سازی
-رنگ حساس به فشار
-ارزیابی غیر مستقیم آشفتگی
ارزیابی های انتقال حرارت و جریان داخلی
شبیه سازی انتقال حرارت مزدوج و معتبر سازی در یک آبشار داغ
-معتبر سازی تاثیر خنک سازی تیغه در آبشار داغ
شرایط مرزی تجربی دیسک توربین
تائید خنک سازی در یک آزمون موتور
-ابزار بندی متعارف
-پیرومتر درج شده درگاه بروسکوب
-رنگ های حرارتی دما بالا
بررسی های چند نظامی در انتخاب سیستم خنک سازی توربین گازی
فاقد منابع
 


دانلود فایل

ادامه مطلب

تحقیق در مورد شناسايي مناطق ويژه اكولوژيك به منظور بررسي ناهنجاريهاي محيطي و تدوين راهكارهاي مناسب

تحقیق در مورد شناسايي مناطق ويژه اكولوژيك به منظور بررسي ناهنجاريهاي محيطي و تدوين راهكارهاي مناسب

لينک پرداخت و دانلود *پايين مطلب*

فرمت فايل:Word (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد صفحه79

فهرست مطالب

2- سوالات محوري يا فرضيه

 

3- اهداف تحقيق

 

 بسيار شديد به روش MPSIAC

 

4- روش تحقيق

 

 

 

5- تاثير انجام پروژه در رفع چالش مورد

 

منابع خارجي

 

7- منابع علمي مورد استفاده

 

خلاصه فصل

 

  • طرح مسئله

 

امروزه مطالعات مناطق ويژه اكولوژيك از اساسي ترين بخش مطالعات علمي، پژوهشي در كشورهاي مختلف دنيا است. مطالعه سيستماتيك منطق ويژه اكولوژيك گرچه بر مبناي مدلي است كه در آن ناهنجاري هاي محطي برپايه اصول سينوپتيكي مورد مطالعه قرار مي گيرد ولي هدف اصلي اين نوع ماطلعات در اين است كه ساختارهاي ناهمگون و نامتجانس مناطق مختلف مورد مطالعه قرار گرفته و حساسترين مناطق ناهنجار محيطي مورد شناسايي و برنامه ريزي قرار گيرند.

 

بنابراين اگر ساماندهي ناهنجاري هاي محيطي مد نظر قرار گيرد نيازمند اين است كه درك درستي از ساختارهاي نامتجانس بدست آيد،؛ زيرا در مطالعاتي كه بر اساس روش تك نگري صورت مي پذيرد عموماً بر يك مسئله به مانند خشكسالي، سيل و .. تاكدي مي گردد . در حالي كه اين نوع مطالعه نمي تواند بنيانهاي نامطلوب و ناسازگار شرايط منطقه را نشان داده و ميزان حساسيت واقعي منطقه را مورد برسي قرار دهد.

 

بنابراين اگر كليه ناهنجاريها و ويژگي هاي اكولوژيك مناطق مورد بررسي جدي قرار گيرد و تك تك ساختارهاي ناهمگون هر منطقه بطور سيستماتيك مورد مطالعه قرار گيرد، مي توان حساسترين و ناهنجارترين منطقه آسيب پذير را مشخص نموده و بر اين اساس مديريت درست و اصولي را به منظور سازماندهي مناطق در نظر

 


دانلود فایل

ادامه مطلب

كارآموزي در شركت الكتروتكنيك رازي

كارآموزي در شركت الكتروتكنيك رازي

 

فرمت فايل : word(قابل ويرايش)تعداد صفحات47

فهرست مطالب

عنوان                                                                                         صفحه

موتورهاي القائي                                                                            1

راه اندازي                                                                                    2

ترمز الكتريكي                                                                               3

كنترل سرعت                                                                                9

محركه هاي موتور القايي كنترل شده با فركانس                              15

بادهي ترانسفورماتور                                                                        21

تنظيم ولتاژ                                                                                   26

مراقبت و نگهداري از ترانسهاي قدرت                                                  30

روشهاي خشك كردن ترانسها                                                            35

دژنكتور                                                                             36

سكسيونرها                                                                                  40

ترانسفورماتور هاي ولتاژ P.T                                                              45

ترانسفورماتورهاي جريانCT                                                              47

 

 


دانلود فایل

ادامه مطلب

دانلود تحقیق ترمیم و بازسازی ساختار های بتنی

دانلود تحقیق ترمیم و بازسازی ساختار های بتنی

ترمیم یا بازسازی مجدد، تعمیر و استحکام بخشیدن به ساختارهای بتنی در سال های اخیر با تعداد در حال رشدی از سیستم هائی که به طور گسترده ای کامپوزیتهای پلی مری تقویت شده فیبری را مورد استعمال قرار می دهند، در سرتاسر جهان افزایش یافته است. با این وجود، بر خلاف عمومیت و معروف بودن، طول عمر زیاد موثر بودن تکنیک های تعمیر کامپوزیت های، (FRP) و تکنیک های استحکام بخشیدن و تقویت کردن هنگام به کار بردن آنها در بتن و قرار گرفتن ساختارهای بتنی در محیط های خورنده، چندان مشخص نیست. این برنامه تحقیقاتی، استفاده از پوشش های پلی مری تقویت کننده فیبر کربنی جهت حفاظت و محصور کردن قطعات بتن تقویت و محکم شده با فولاد و جلوگیری از ترک خوردن، خرد شدن و ورود کلرید حاصل از آب نمک به درون بتن را مورد تحقیق و بررسی قرار می دهد.
موارد ارائه شده در اینجا، نتایج حاصل از یک مطالعه آزمایشی بر روی عملکرد خورده شدگی لایه تقویت کننده و استحکام دهنده در سیلندر های بتنی که در مجاورت یک محیط با میزان خورندگی زیاد واقع شده است، می باشد. به قطعات بتن ملح یا تقویت شده سیلندری و دارای 13 نوع پیکربندی سطحی متفاوت یک جریان بسیار قوی و یک محلول قلیائی قوی اعمال می شود. متغیر های آزمایش شامل نوع اپوکسی، فیبر پوشش دهنده، و تعداد لایه های پوششی می باشند. نمونه های فوق از لحاظ فعالیت خوردگی با کنترل کردن میزان و قدرت عامل خورنده مقدار جریان الکتریکی اعمال شده و نیز با مقایسه اندازه گیریهای نهائی از دست دادن میزان ماده تقویت کننده، محتوی و میزان لکرید بتن یا نمونه های کنترلی دست نخورده و سالم، مورد ارزیابی واقع شدند. نتایج آزمایش خوردگی نشان داده که نوع اپوکسی مورد استفاده در کامپوزیت، تاثیر قابل ملاحظه ای بر عملکرد نمونه ها از لحاظ مقاومت در برابر خوردگی دارد. اطلاعات آزمایشی نشان می دهد که لایه های پوشش دو جداره کامپوزیت های FRP ، قادر به محصور کردن بتن، تخریب و متلاشی سازی آهسته و جلوگیری از عبور و ورود آب نمک می باشند و بنا براین عملکرد قطعات بتنی لایه دار (پوشش دار) نسبت به نمونه های کنترلی و یا نمونه هائی که فقط دارای پوشش اپوکسی می باشند، عمده تر و بهتر می باشند. علاوه بر آن، نتایج آزمایش نشان می دهد که قطعات پوشش دار کامپوزیت FRP در آزمایش طول عمر بیشتر، فقدان کمتر جرم ماده تقویت کننده و میزان لکریدبتنی کمتری را ارائه نمودند. مزایای کامل استفاده از پوشش های FRP برای افزایش قدرت استحکام در یک ساختار بتنی تقویت شده شامل فعالیت خورندگی کمتر، توزیع و مشارکت فراوان به عنوان یک سیستم حفاظتی و افزایش بالقوه طول عمر عملکردی می باشد.

چکیده:1
فصل 1
مقدمه2
1. اهمیت بتن مسلح فیبر پلی پروپیلن4
1.1. پیشینه بتن4
1.2. رفتار فیبرهای پلی پروپیلنی در یک ماتریس سیمانی:6
1.3. ساخت بتن مسلح فیبر پلی پروپیلنی:9
1.4. خواص بتن مسلح فیبری پلی پروپیلنی:12
1.5. مزایا و معایب بتن مسلح فیبری:15
فصل 2
2. پلی پروپیلن16
2.1. مقدمه و ساختار16
2.1.1. مورفولوژی پلی پروپیلن و خواص آن:18
2.1.2. خواص مکانیکی، دمائی و مقاومت شیمیائی:21
2.2. فیبرهای پلی پروپیلین:24
2.2.1. خواص فیبرهای پلی پروپیلین:25
2.2.2. کاربرد پلی پروپیلین در بتن:26
2.3. تشریح پروژه و روش های آزمایشاتی:28
2.4. منابع مورد استفاده:31
2.5. تاثیر کارهای تحقیقاتی:32
2.6. ویژگی های آزمایشاتی و نتایج:33
2.7. تجزیه و تحلیل و نتایج:35
2.7.1. تجزیه و تحلیل با استفاده از جداول رد یا منع خطا36
2.7.2. جدول کنترلی برای ارائه اطلاعات پایه:38
2.7.3. آزمایش T مزدوج و روش احتمالاتی معمولی:40
فصل 3
3. نتایج نهائی و تحقیقات آینده:42
3.1. خلاصه نهائی تجزیه و تحلیل:42
3.2. تحقیقات آینده:43
3.3. روش آزمایش:48
1.3.3 اولویت:51
2.3.3. انجام آزمایش 1:51
3.3.3. انجام آزمایش 2:51
3.4. نتایج:52
3.5. خلاصه:61

 

شامل 64 صفحه فایل word


دانلود فایل

ادامه مطلب

آموزش کامل نرم افزار کارل دراو و فتوشاپ

آموزش کامل نرم افزار کارل دراو و فتوشاپ

آموزش کامل نرم افزار کارل دراو و فتوشاپ/
 
در زیر به مختصری چکیده، تعداد صفحات، فرمت فایل و فهرست مطالب آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است:
 
خلاصه و چکیده تحقیق:
یکی از اهداف انقلابی حرکت در مسیر عدم وابستگی و رسیدن به خودکفایی در بخش های مختلف تولیدی و صنعتی کشور می باشد. در شروع یک حرکت صحیح بدین منظور باید آگاهی کافی از لحاظ وجود منابع و مواد مختلفه ، کیفیت و کمیت و کاربردشان و همچنین تولیداتی که از آنها به دست
می آید کسب نمود. در این رابطه برای حصول به خودکفایی در بخش تولید زعفران ضرورت شناخت این ماده نیز مدنظر قرار می گیرد. با آنکه از دیر زمان انسان با ماده زعفران مأنوس و مألوف می باشد و زعفران با زندگی او عجین گشته ، لکن به خاطر پیشرفت علوم و تکامل فنون در این بخش از صنعت ، شناخت بیشتر خواص ماده زعفران و کاربرد و نگهداری صحیح آن از مقدمات کار بوده گذشته از اینکه زعفران حاصل کاشت دستی در مناطق خاصی در ایران می باشد که ممکن است بیشتر در حوزۀ مالکیت خصوصی و یا دولتی باشد(به طور عمده حاصل زعفران خودروست که منابع طبیعی خدادادی محسوب می شود). پرورش صحیح و طرز بهره برداری آن خود جای بحثی طولانی و بسیار دارد که در این پروژه به نکات کوچکی از آن پرداخته ام.
این مجموعه خلاصه ای از سه نرم افزار گرافیکی کارل و فری هند و فتوشاپ می باشد که تمام تلاش خود را کرده ام که آموزشی کوتاه و مفید باشد. امیدوارم با مطالعه آن بتوانید شناختی در مورد این سه نرم افزار پیدا کنید و بتوانید با این سه نرم افزار کار کنید و در بخش پایانی توضیحی در مورد آرم و لوگو آورده ام تا کارآیی این سه نرم افزار در طراحی آرم و لوگو مشاهده کنید.
 
تعداد صفحات: 88
 
فرمت فایل: word
 
فهرست مطالب:
فصل اول – نرم افزار کارل دراو                                                                    
1- پیشگفتار دربارۀ نرم افزار کارل دراو4
2- آشنایی با روشهای نصب Corel Draw4
3- تفاوتهای کارل دراو و مرنی هند با فتوشاپ و کاربرد آنها در طراحی 5
4- آشنایی با صفحه اصلی برنامه 8
5- آشنایی با جعبه ابزار       9
6- آشنایی با پنجره های محاوره ای (کار تبادلی)  10
7- شناسایی اصولکار با خط کشهای صفحه گرافیکی 10
8- آشنایی با خطوط راهنما GUIDE LTNES       11
9- آشنایی با اصول کار با شبکه خطوطی کمکی GRID 11
10- شناسایی اصول روش نحوه نمایش صفحات   11
11- خنثی کردن تغییرات انجام شده و بازگشت به وضعیتهای پیشین12
12- انواع نقاط لنگر (نقاط عطف) در مسیرها12
13- چند نکته کلیدی در کارل دراو13
14- ابزار Pick17
15- شناسایی اصول روش ترسیم چهار ضلعی RECTANGLE17
16- شناسایی اصول ترسیم بیضی ELLIPSE18
17- شناسایی اصول روش ترسیم کمان (Are) و قطعناع (PIE WEDGES) 18
18- شناسایی اصول ترسیم چند ضلعی Palygon  و ستاره Star19
19- شناسایی اصول روش ترسیم مارپیچ SPILAR            20
20- شناسایی اصول ترسیم خط آزاد در کارل دراو            20
21- ترسیم توسط ابزار قلم (Pen)       21
22- تبدیل یک پاره خط به کمان و عکس آن به کمک ابزار Shape22
23- تبدیل یک مسیر خشک به منحنی22
24- ابزار outline برای تنظیم صفات خطوط مسیر23
25-  شناسایی اصول کار با GROUP  24
26- شناسایی اصول کار با ungroup  24
27- ترکیب کردن شکل ها با فرمان Combine  24
28- تجزیه شکل های ترکیبی به اجزای اولیه با فرمان Break Apart            26
29- ابزار Smudge27
30- کپی کردن ، چسباندن و تکثیر موضوعات27
31- معکوس کردن شکل ها (ایجاد مدل آیینه ای Mirror)  28
32- جوش دادن مسیرها به هم با فرمان Weld28
33- برش زدن و پاپخ کردن شکل ها به کمک فرمان Trim 28
34- فصل مشترک گرفتن از موضوعات با فرمان Intersect29
35- قفل کردن موضوعات با فرمان Lock29
فصل دوم – نرم افزار فری هند
1- شناسایی نصب نرم افزار Free Hand30
2- تفاوتهای فری هند و فتوشاپ30     
3- خط کشهای صفحه Page Rulers32
4- شناسایی اصول ترسیم Rectangle  33
5- شناسایی اصول ترسیم Ellipse34
6- شناسایی ترسیم polygon 34
7- شناسایی اصول ترسیم Star35
8- گزینه های پنل objectبرای چند ضلعی ها 36
9- شناسایی اصول ترسیم Line36     
10- ترسیم شکل به کمک ابزار pen37
11- اصول کار با ابزارهای spiral , pencil40
12- تکمیل کار با استفاده از امکانات تکثیر و ویرایش در فری هند41
13- فرامین past spcial , copy spcial واقع در منوی Edit42
14- فرامین past behind , past in Front واقع در منوی Edit42
15- ملغی کردن فرامین42
16- شناسایی اصول کار با ابزار skew 43
17- شناسایی اصول کار با پنل More43
18- تغییر شکل موضوعات با استفاده از نوار ابزار Envelope44  
19- شناسایی اصول کار با فرمان Group45
20- شناسایی اصول کار با فرمان ungroup 46
21- شناسایی اصول کار با فرمان Join 46
22-  شناسایی اصول کار با فرمان join Blend to path   47
23-  شناسایی اصول کار با فرمان Blend48
24-  شناسایی اصول کار با فرمان union48
25-  شناسایی اصول کار با فرمان punch48
26-  شناسایی اصول کار با فرمان Crop49
27-  شناسایی اصول کار با فرمان Divide50
28-  شناسایی اصول کار با فرمان Interesect  50
29-  شناسایی اصول کار با ابزار Smudge50
30-  شناسایی اصول کار با ابزار Arc51         
31-  شناسایی اصول کار با ابزار Mirror51
32- کار با فرمان Save as , Save51
فصل سوم – نرم افزار فتو شاپ
1- آشنایی با نیازمندیهای سیستم برای راه اندازی فتوشاپ53
2- جعبه ابزار پالت ابزارها   54
3- ابزار انتخاب Marquee 54
4- ابزار انتخاب Lasso یا کمند55     
5- ابزار Mggic wand یا عصای جادویی55
6- ابزار Move    55
7- ابزار Cropping56
8- کنترل های رنگ پس زمینه یا Back ground و پیش زمینه یا Foreground          56
9- ابزار Air Brush57
10- ابزار clone stampe  57
11- ابزار Type57
12- ابزار Zoom  57
13- ابزار Hand   58
14- ابزار Gradient fill58
15- ابزار Eraser 58
16- ابزار Eyedropper59
17- ابزارهای Blur/sharpen/smudge59
18- ابزارهای Dodge/Burn/sponge60
19- پالتهای swatches , color picker60
20- پالت channels و رابطه آن با تفکیک و تصحیح رنگ تصاویر
21- تصحیح رنگ تصاویر از طریق امکانات پالت channels62   
22- پالت Layers64
23- پالت History 65
24- پالت Paths   66
25- پالت Info66
26- پالت Actions 67
27-نوار options 67
28- منوی Edite   68
29- منوی Image 68
30- زیر منوی Mode 68
31- زیر منوی Adjustments69
32- فرمان Image size69
33- فرمان Canvas size70
34- منوی Layer70
35- منوی Select             71
36- منوی Filter   71
37- منوی View   72
فصل چهارم – توضیح در مورد آرم و لوگو و ارائه کارعملی
1- انواع علائم تجاری ،نشانه ها نقش آنها 73
2- ترکیب اجزاء علائم تجاری            74
3- دگرگونی علائم تجاری77
منابع و مآخذ


دانلود فایل

ادامه مطلب

دانلود فایل

ادامه مطلب

دانلود فایل

ادامه مطلب
صفحه 1 از 1,42712345...102030...قبلی »